Blog

Aktuální informace a akční nabídky nebankovní půjčky

důležité informace při poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů


Probereme si pár důležitých informací při poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů


Nepodléhejte nutnosti peněz a vyvarujte se chyb. Bohužel i přes ochranné mechanizmy jsou mezi námi nepoctivci. Pokud Vám někdo nabídne něco z níže uvedených možností co nejdál od něj. 


Soukromý investor půjčky – všechny subjekty poskytující nebankovní půjčky jsou de-facto soukromý investor. Vždy si ověřte, že jednáte s osobou, která má oprávnění ČNB k poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů. Půjčka od kohokoliv jiného je extrémně riziková a nemusíte být chráněni příslušným zákonem. 


Komunikace – pokud se dostanete do problémů řešte je hned kontaktem s příslušným poradce nebo úvěrovou společností. Všichni se chtějí radši domluvit než to řešit případným soudním sporem a následnou exekucí. Někteří poskytovatelé v rámci smlouvy mají i možnost zažádat o bezplatné odložení splátek až o 3 měsíce


Peníze dopředu za sjednání – NIKDY !!!!! Pamatujte, že každý zprostředkovatel je odměněn poskytovatelem a na Vaši žádost Vám musí sdělit výši odměny alespoň v procentech. Pokud od Vás někdo chce peníze dopředu za záruku 100% schválení je to lež a jedná se o podvod.


Půjčka v insolvenci – NELZE !!!! Pokud máte osobní bankrot, žádný z registrovaných poskytovatelů Vám nepůjčí. Naopak Vám může být zrušena ochrana před věřiteli, protože porušujete podmínky oddlužení a to fakt nechcete. 


Dokumenty potřebné k vyřízení půjčky – pamatujte, že každý oprávněný a certifikovaný poskytovatel potřebuje ověřit Vaši platební morálku a bonitu ( schopnost splácet ). Ověřte si že všechny dokumenty jsou ke schválení dodány v originální podobě. Nevěřte nikomu kdo bude chtít Váš obraz trochu vylepšit. Jedná se o podvod a budete muset čelit následkům.


Schází vám finance?

Nebankovní půjčky až 250 000 Kč

Potřebujte rychlou půjčku na cokoliv online? S námi máte peníze k dispozici ihned! Poskytujeme nebankovní půjčky rychle v hodnotě od 10 000 Kč do 250 000 Kč.
Online žádost
Sledujte nás

Najdete nás na sociálních sítích:

Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavírání smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru. IČ: 05421985

Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, celková splatná částka 72 384 Kč, úroková sazba a RPSN činí 38,32 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.